top of page

Kilka słów o blogu czyli o projektowaniu dla "nieprojektantów"


Projektowaniem zajmujemy się już ponad dziesięć lat. W tym czasie zdobywaliśmy wiedzę pod okiem doświadczonych architektów, braliśmy udział w licznych konkursach, projektowaliśmy duże i małe obiekty oraz wnętrza. Od ponad trzech lat funkcjonujemy na rynku jako niezależna firma i zdobywamy rosnące grono zadowolonych klientów.

Bezpośredni kontakt z klientami utwierdził nas w przekonaniu,

że o udanym projekcie decyduje przedewszyskim dobre porozumienie między stronami projektant-zleceniodawca. W dużej mierze o tym właśnie chcielibyśmy pisać.

Dołożymy wszelkich starań by treści publikowane na tym blogu były przydatne dla tych, którzy zamierzają podjąć współpracę z architektem ale nie wiedzą "czym to się je", jakie informacje warto przygotować na pierwsze spotkanie, czego się spodziewać w trakcie współpracy i jakich efektów należy oczekiwać.

Nie będziemy Was zasypywać inspiracjami, nie będziemy pokazywać wielu godnych naśladowania przykładów, nie będziemy zgłębiać technicznych aspektów budowy. Nie znaczy to, że wyżej wymienione nie pojawią się zupełnie, ale uważamy, że tematy te zostały już dość dogłębnie opisane w niezliczonych magazynach, portalach i blogach.

Na tym blogu chcielibyśmy raczej przyjrzeć się relacji projektant-zleceniodawca, zwrócić uwagę na istotę projektowania, zastanowić się czy i dlaczego projektowanie ma sens, i czy projektant jest Wam potrzebny. Dodatkowo zależy nam na przekazaniu Wam informacji dotyczących formalnej strony zdobywania różnego rodzaju pozwoleń w sposób bardziej zrozumiały niż opisuje to prawo budowlane.

Zapraszamy do czytania i aktywnego komentowania !

Wyróżnione posty
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page