top of page

Podczas kilku lat Naszej działalności mieliśmy możliwość współpracy z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi. Poniżej przedstwiamy listę wybranych firm i instytucji, które nam zaufały oraz opinie klientów:

projektowanie Łódź
projektowanie Gliwice
projektowanie Knurów
budynek biurowy Gliwice
projekt biura
projektowanie Gliwice
projektowanie Zabrze
projekt salonu kosmetycznego
projektowanie Chorzów
projektowanie Chorzów
projektowanie Knurów
projektowanie Gliwice

Z pewnością nawet bez współpracy z biurem architektonicznym Kingi Gołąbek i Michała Krawczyka nasz dom i tak by powstał, bo takie było nasze marzenie, ale z całą pewnością to dzięki ICH pracy nasze marzenie stało się pięknym, funkcjonalnym i dobrze wkomponowanym w przestrzeń budynkiem.
Profesjonalizm, otwartość umysłu, ambicje, rzetelność i duża doza cierpliwości wobec klientów to cechy Państwa Architektów, dzięki którym ten trudny czas pracy nad projektem, a potem budowy zakończył się sukcesem.


Magda i Jacek Łyczbińscy

Budowa domu to bardzo stresujące przedsięwzięcie ale dzięki współpracy z Kingą Gołąbek i Michałem Krawczykiem, nasz  „wymarzony dom” jest dostosowany do naszych wymagań i skrojony na miarę – dokładnie TAKI, JAK CHCIELIŚMY :) .  Architekci wykazali się dużą dozą cierpliwości dla wymagającego inwestora oraz pomysłowością związaną z naszymi potrzebami. Na każdym etapie projektu i budowy służą wsparciem i profesjonalną pomocą za co jesteśmy im wdzięczni. Wszystko stało się łatwiejsze, a nasze wybory i decyzje bardziej przemyślane.

 

Iwona i Roman Kacy

 

 

bottom of page